Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - język angielski. Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez ~Paula~, 29 kwietnia 2010 r. o 12:10
lui ja tez myslalam na poczatku, ze going, ale przeciez jak cie kogos pytam jak sie ma, to nie zapytamy "how are you going", tylko "how are you doing". chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gongo napisał:
Jakie Kilos?! Przecież tam pytała o WAY=DROGA to jak można odpowiedziec ze jaką masz długą drogę? 65 kilogramów...ludziee
Weigh a nie way.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będzie will, bo to future time clauses ;/ czyli po when jest present simple.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh, zasrane "will decorate", miałbym 50 ;/ Btw, gdzie 14 zadanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym to musi być 65 kilogramów, gdyż w pytaniu było HOW MUCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za syf ? Otwieram ten arkusz i sie nie da. Wyskakuja w word'zie jakies 'chinskie' znaki i tyle.. no super. ; |
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gongo napisał:
Jakie Kilos?! Przecież tam pytała o WAY=DROGA to jak można odpowiedziec ze jaką masz długą drogę? 65 kilogramów...ludziee
HAHHA O KU*WA CZLOWIEKU. pytanie bylo; how much do you weigh..... lmfaoooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ehh, zasrane "will decorate", miałbym 50 ;/
Ja mam to samo :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ejj, a gdzie jest zad 14? czekam czekam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są przecież różne arkusze. -.- Ale wydaje mi się że ostatniego 14-stego zadania brakuje.. albo padło mi na wzrok przez wczorajsze biedronki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
y ? napisał:
Co to za syf ? Otwieram ten arkusz i sie nie da. Wyskakuja w word'zie jakies 'chinskie' znaki i tyle.. no super. ; |
musisz mieć program do odczytania tego pliku. np. "Adobe Reader"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asia^^ napisał:
a w zadaniu 6 nie powinno być will decorate?
Ja też zaznaczyłam will decorate... Może to jakiś błąd, bo will bardziej pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
y ? napisał:
Co to za syf ? Otwieram ten arkusz i sie nie da. Wyskakuja w word'zie jakies 'chinskie' znaki i tyle.. no super. ; |
Dokładnie:) a poza tym jeśli byłaby droga to w odpowiedzi by były raczej kilometry lub metry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z zadaniem 14.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 było z tym pająkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem nie powinno być will, gdyż po if (a co za tym idzie, po when raczej też) nie występuje Future Simple, tylko Present Simple. Bynajmniej w zerowym i pierwszym trybie warunkowym. Tak mnie uczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam było way napewno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogło być tam way, bo o way nie pytasz 'how much do you...' było how much do you weigh i odp 65 kilos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, nie zauważyłam wcześniejszej odp na temat. Sorry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś jak ma być to 14? ;> bo jakoś nie mogę się doszukać. ;x
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...